Výroba propagačních předmětů

Smaltované hrnečky a promo předměty smaltované

 

Firma BELIS nabízí široký sortiment originálních propagačních předmětů. Chcete předmět, který Vašeho partnera určitě zaujme, který bude mít neustále na očích a který vydrží po celá desetiletí? Smaltované nádobí je pro Vás jedinečnou možností, jak na svou firmu neokoukaným způsobem upozornit. Nabízíme Vám širokou paletu výrobků, na které lze aplikovat Vaše obtisky, případně Vámi požadované barvy. Nejpopulárnější jsou smaltované hrnečky s rozličnými designy. My Vám však můžeme nabídnout například vědra, krajáče, hrnce, rendlíky, či pekáče dle Vámi požadovaných specifikací.

Našimi spokojenými zákazníky jsou například firmy BUSHMANN, Plzeňský Prazdroj, a. s., Jihočeská komorní filharmonie, Radlgruber Werbegeschenke (Rakousko), Proprocure Ltd. (Velká Británie), Trygiven development (Švédsko), a mnozí další.

Budeme rádi za každou Vaši poptávku a věříme, že nalezneme způsob, jak o Vás dát vidět.https://www.smaltovane-nadobi-sfinx.cz/hrnky/61/ Nabídka výrobku

Kontakt:

Nezávazná poptávka

Tel: +420 608 641 559
 

 

Nejprodávanější velikost smaltovaného hrnku bez dekoru. Tyto smaltované hrnky jsou hojně využívány jako vhodný reklamní dárek. Potisk loga na tyto smaltované hrnky Vám rádi zajistíme.  Smaltované hrnky jsou vhodným a originálním dárkem, který bude těšit nejen Vaše obchodní partnery po dlouhá desetiletí. S naším smaltovaným hrnkem můžete dát o své firmě vědět celému světu.

Průměr

7cm, 8 cm

Objem

0,25L, 0,4L

Výška

7cm, 8 cm